Hakkımızda

Pantropik ekibini yakından tanıyın!

Tek bir amacımız var

Pantropik Sayesinde
Çocuğunuzun Gelişimine Tanık Olun!

Her ebeveyn için en önemli varlığın şüphesiz bir şekilde çocukları olduğunu biliyoruz ve bu süreç de sizlerin pek çok zorluk yaşadığı ve zihinlerimizde pek çok soru işareti ile yaşadığınızı bu soru işaretleri ile birlikte çocuklarınızı eğitmeye yetiştirmeye çalıştığını biliyoruz. Bu süreçte yapılacak herhangi küçük bir hatanın veya eksikliğin göz ardı edilmesi mümkün değildir çünkü bu küçük hataların gelecekte nasıl sorunlara yol açacağını öngöremiyoruz. Hepinizin hayallerini bu dönemde size yardımcı olacak profesyonel bir kişi veya bir platform süslüyor.  Artık hayallerinizi süsleyen o platform sizlerle. Pantropik olarak çocuklarınız ve sizin için büyük önem taşıyan bu dönemlerde sizlerleyiz. Kişisel temizliğinden çevre temizliğine sayılardan harflere ve bunlar gibi pek çok alanda oyunlaştırma temelli uygulamamızda çocuklarınız eğlenerek öğrenirken sizde detaylı raporlar ile onların seviyesini ve gelişimini kontrol etme fırsatına sahip oluyorsunuz. Mottomuz siz değerli ebeveynlerimize mümkün olduğunca yardımcı olmak ve çocuklarınızın için bu süreci sıkıcılıktan çıkarıp eğlenceli bir hale getirmektir.

Pantropik Nedir?

Pantropik, okul öncesi yaş grubunda gerekli temel eğitim ve davranışların çocuklarımıza başarılı ve eğlenceli bir şekilde aktarmak için bu yola çıkmış bir uygulamadır. Uygulamamız henüz gelişme aşamasında olup, şu an yaptığımız iş, siz değerli ebeveynlerimiz için kurslar, etkinlikler ve içerikler üretmektir.

Misyonumuz

Ebeveynlerimiz için, özellikle şimdiki pandemi sürecinde çocuklar ile kaliteli vakit geçirme, ilgilenme ve psikoloji yönetimi gibi birçok konuda eğitim, kurs, etkinlik ve yazılı / video içerik üretmek temel misyonumuz.

Geliştirme aşamasında olduğumuz, çocuklarımızda kalıcı öğrenmeyi eğlenceli yolla sağlamayı amaçlayan mobil oyunumuzu ise yakın zamanda piyasaya sürmek uzun vadeli misyonumuzdur.

Ekibimiz

Ahmet Ekici

Genel Yayın Koordinatörü

Emirhan Kabakcı

Kurucu Ortak - İş Geliştirme - Yazılım

Asiye Tabanlı

Kurucu Ortak - İş Geliştirme - Sosyal Medya

Uzmanlarımız

Cennet Süzme

Psikolog

Ayşenur Küçükakgül

Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Sinem Yanık

Okul Öncesi Öğretmeni

Müge İçöz

Çocuk Gelişimci

Danışmanlarımız

Nisan Doğan

Avukat